Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Přeživší
Autor: smoby | 30.12.2011 19:47:57
dobrý den, já osobně konci světa a apokalipse která bude následovat věřím jen z části, nevím jestly jste informován o nadcházející celosvětové vládě nwo která je mnohem víc skutečná než většina lidí věří .jejich plány jen zčásti veřejně známé jsou celkem jasné: padne vláda ,elektřina,měna ,zdravotnictvý a jiné doposud běžné věci a nastane zmatek dokavad celý svět nezvolí celosvětovou kapitalistyckou vládu NWO, a to se dřív nebo později stane! (viz g.w.bush starší 11,9,1991,) spousta lidí je na systému tak zavislá že jakmile padne vláda budou běhat dokola jak kuřata bez hlav... já osobně již shromažduji jak lidi smýšlející stejným směrem, tak zbraně a výbavu protože kdo má větší klacek má větší moc...mám dům na samotě kde se dá pohodlně přežít i bez moderní techniky, pěstovat ovoce zeleninu chovat skot....atd duležité ovšem je i to aby se jak píšete shromáždila skupina lidí s určitou organizací která bude spolupracovat ,možná to není moc etické ale pro přežití výhodné ,jakmile začne zmatek tato skupina vyrazí a bude když to řeknu ošklivě rabovat potřebné věci poté se přesune na předem připravené místo kde bude ochrana a bezpečí ,toto místo již máme a shromaždujeme tam proviant atd ,ovšem proč nakupovat draze věci když padne systém a peníze nebudou mít hodnotu? proto zastávam myšlenku nabrat zásoby všeho potřebného bezprostředně po pádě vyšší moci a to klidně i použitím síly,kolik lidí jakmyle bude zmatek bude sedět v krámech a hlídat? jakmile shromáždíme dostatek proviantu, lidí a zbraní ,bude spousta lidí vyhledávajících bezpečí ochotna se k nám přidat a v jednotě je síla...


Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty