Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Život bez materialismu
Autor: Jolli77 | 12.12.2010 14:47:30
Když je život lidí nenávistný a materialistiký,tak proč proto lidstvo nic nedělá aby nebyl? Položil si už někdo z lidí tuto otázku? Zřejmě asi ne. Já osobně by jsem se zajímal o to pomáhat v humanitárních nadacích,prostě pomáhat lidem,ale brání tomu celosvětová byrokracie. Pro normálního člověka je to velmi složité. Když si lidstvo neumí nebo nechce pomáhat si navzájem,tak se není čemu divit,že to s námi dopadlo tak jak dopadlo. Můžeme si za to úplně sami. Já materialista nejsem,nepotřebuji mít nějaké luxusní fáro,být ověšený drahými šperky a mít tučné konto. Spousta lidí si neuvědomuje,že za peníze se nedá koupit všechno,tím spíš ne život jako takový a život na čisté a zdravé planetě,protože z naší planety se stalo jedno velké smetiště,které je provrtáno skrz na skrz doly,lomy a bůh ví jakým ještě odpadem a sajrajtem a lidstvo jí to neumí nebo spíše bych řekl nechce vrátit. Je to jak v písničce od skupiny \"Kabát\" \"...nasraná země chrlí tuny žhavý lávy...\". Tuto materialistickou otázku by si měli položit především státy které nejvíce škodí naší přírodě /viz. Kijocká dohoda/. A věřme,že příroda nám to stonásobně vrátí i s úroky. Akorát že to nebude v dobrém smyslu. Lidé by se měli sami nad sebou zamyslet a zksit napravit to co za škody napáchali na dnes již zničené přírodě. Příroda je mocná čarodějka.


Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty