Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Cerna dira
Autor: Gery | 21.02.2009 15:29:19
Ehm nevim jestli to nekdy vite ale cerna dira muze ovlivnit silu, rychlost a smer castic ve vesmiru a take ze cerna dira lame casoprostor. a nedavne studije potvrzuji pritomnost cernych der (opravdu tam neni jen jedna) nekde u stredu galaxie a taky pobliz Erofniho kruhu (cca 10 svetelnych let od mlecne drahy). jen jsem chtel rict ze vsechno je vlastne mozne a kdybychom se naucili je vyuzivat pro svuj prospech mohli bychom znicit veskere zdroje energie coz by snizilo globalni oteplovani temer pod 10% (jestli nemam pravdu nebo mate nekdo jeste novejsi info pak mi prosim napiste na muj mail)
Re: Cerna dira
Autor: Filip | 24.03.2009 01:11:59
Znicit zdroje energie? Neni to blbost?
Re: Cerna dira
Autor: xrs | 29.05.2009 23:01:37
no nvm jak je to s tou energii ... ale dizkuze o černejch dírách sou zatim dohady ..... ve většině případu se jedná o drby a pod.....
Konec
Autor: Franz on Salles | 22.06.2009 20:37:54
Ještě stále to neberete vážně?Smějete se lidem kteří o tom hovoří, nebo píší ?Samozřejmě! Je Vám přece dobře v zakouřené putice a s rozumem v kanálech nebo v kalhotech. LIDÉ BDĚTE
Re: Konec
Autor: Jiri | 22.06.2009 23:05:21
Máš recht..ja to znam..podle předpovědí taky maji umřit miliardy lidí takze se tomu ani nedivim kdyz prorok vidi ze tolik tak je jasny ze budou lidi co neuveri ..proste to je jejich osud:-)
Re: Konec
Autor: Nathan´er | 16.04.2010 09:34:57
Větřina lidí musí zemřít a přírodas i to už nějak zařídí, jinak by jsme se utopili ve vlasní šťávě. Nemyslíte ?
názor
Autor: ratava | 17.07.2009 01:57:58
Nelíbí se mi,že autoři těchto stránek kritizují konzumní společnost a přitom je tu plno reklam...není to pokrytectví?
Re: názor
Autor: Roman | 21.07.2009 01:13:34
no ja musim rict ze me to docela pobavilo :) doctu si vetu o \"konci sveta\" a zacnu cist novy odstavec a tam na me vyskoci Překonejte konec světa s kvalitními kočárky za výhodné ceny, zacal sem se smat a premejslel sem ze je to pekne vymakana reklama pro slabsi povahy ktere si to ihned objednaji, ale na druhou stranu na co mi kurva bude kocarek kdyz se svet zacne hroutit pokavad se lide nezacnou menit :D
Re: názor
Autor: Tancik | 26.07.2009 15:14:57
hele, bez takovýho kočárku si v době konce světa ani neprdneš..:-D
KONEC MATERIALSMU
Autor: Marcel | 18.10.2009 01:19:11
No myslim ze uz je pozde...uz nic nezmenime..ted zijte pro budoucnost a pro dobro..Sme tim vsim tak nasaknuti az k prasknuti,,zeme se musi opet ocistit od te hloupe materialisticke kultury..
Mayo
Autor: napulbuh | 19.10.2009 01:41:03
Když Mayové dokázali vypočítat konec světa, dokázali vypočítat i konec jejich civilizace ? Hledal sem a hledal, ale ty potvory indiánské se o tom nikde ani nezmínili. Každopádně byli dobří astronomové, ale tomu rozumim, to žvýkání koky se nějak muselo projevit.
Re: Mayo
Autor: vrana 007 | 02.01.2010 00:19:31
a treba to vedeli a proto odlitli zpatky na svoji planetu.
reakce..
Autor: Richard Nedoma | 22.12.2009 12:52:44
Podobny veci uz tady jednou byli,jen si dobre vzpomente na rok 2000.Vsichni byli podelany co se bude dit,a nekteri blazni si dokonce i delali zasoby :) Tohle je trochu jiny kafe..Jako ze v roce 2012 by mel vypuknout armageddon.Hmm..Cloveku staci aby si nahnal do trenek opravdu malo.Valky se deji od dob co je lidstvo samo,akorat se meni zpusob hromadneho niceni a destrukce..Nejsem neverici,ale taky nepropadam panice..Nemusim byt Einstein,abych si spocital,ze se jednoho dne lidstvo vyhubi samo.Neustala zmena klimatickych podminek (sklenikovy efekt,plyny,radiace),povodne (tsunami),zemetreseni..do toho jaderny vek.Dobre to sestrihejte,a kdyz to video navic smichate a protkate i s davnym proroctvim davnych casu (Sibila,Nostrdamus,nebo zmineni mayove),vznikne vam home video,na ktery neni zrovna pekny pohled..Bohuzel,kdo ma oci tak vidi,staci si pustit vecerni zpravy..Vsichni vime,ze neco prijde,a nebude to zrovna nic peknyho.Slova Vaclava Klause ze nehrozi globalni oteplovani mi prijde absurdni (mam oci ne?) a navic to kazdej z nas citi na vlastni kuzi,kdyz necha ochranny faktor zrovna doma :) Pobavila me i myslenka jestli nam nehrozi hrozba z vesmiru (mineny utok mimozemstany),jak nekdo taky tvrdi :DD Myslim,ze podle toho co nas ceka (a nejspis i nemine),bych se teto planete vyhejbal obrovskym obloukem.Rovnez padla myslenka jak chcete vlastne posledni roky zivota prozit? Zit naplno,a udelat tunel v bance?No,to mi nepripadne jako dokonaly napad.Co kdyz se nahodou nic nestane,a konec sveta neprijde?A banky po vas pujdou jak po uzenym.To vam potom nezbyde nic jinyho,nez si udelat jinej tunel,a to do hlavy.
Re: reakce..
Autor: Valin | 30.03.2011 22:22:58
Myslím,že konec světa takového, jak ho známe přijde,ale rozhodně to nebude rok ,konce Mayského kalendáře.Na to si budeme muset chvíli počkat a domnívám se že si lidstvo ani nic jiného nezaslouží.Doufám ale, že to neskončí zánikem planety,ale jen vyhynutím nadřazené rasy a koloběh života bude moci dále plynout časem.
barvy stránek
Autor: PaiaJBC | 14.01.2010 20:27:53
Kterej blbec dělal vzhled? Vždyť se to nedá číst!!!
Šedivý písmo na černým pozadí - ač mám oči podle očaře zdravý, tak na tomhle webu vidím kulový, protože mi z toho tzv. \"přechází zrak\" ještě víc než na jiných webech, který jsou sice taky na černým pozadí, ale aspoň s bílýma písmenama...

To je prostě donebevolající grafická demence, tohlencto... grrrrrrr.....
Re: barvy stránek
Autor: magor | 13.08.2010 20:02:53
ah jpo nevidiš nato protože uš patřiš do škarpy
ahoj
Autor: Pavel | 15.01.2010 00:11:36
Lidi, vzpamatujte se, o mayské kultůře vím dost a sám uznávám jejich studie za zajímavé a stojící na pevných základech. Ale kurva tady si borec zložil kšeft na lidské blbosti a podporuje si internetem prodej svého zájmu. Je to obchod. Neblbněte. Pavel
Re: ahoj
Autor: Petr | 15.03.2010 08:28:59
Zdravim, stranky vznikly, aby seznamily s okolnostmi kolem 2012. Je zde nejaka reklama, aby se zaplatil jejich provoz.
Kdo je autorem stránek?????
Autor: xl | 31.01.2010 18:51:30
Poněkud chybí to, co je všude obvyklé: kontakt, napište nám apod.
Nebylo by marné něco jako O NÁS! takto se stránky jeví jako podvrh globalizátorů.
Re: Kdo je autorem stránek?????
Autor: Petr | 15.03.2010 08:27:25
Ahoj, autorem jsem ja - Petr Danek - www.kenod.net, da se to zjistit, kdyz si kliknes v paticce na copyright.
nazor
Autor: Jakub | 17.06.2010 22:13:39
podle me mayove predpovedeli uz mnoho koncu sveta nebo co myslim ze neco bude to cejtim ale nevim kdy no ale moc tomu neverim Jakub
Něco navíc o konci světa
Autor: Mielikki | 18.09.2010 16:27:20
Zajímá vás fenomén roku 2012? Projíždíte weby a hledáte všemožné dostupné informace? Navštivte náš web www.konecsveta2012.cz a dozvíte se mnoho nových poznatků!
plky
Autor: Pablo Jorge Aranda Gaitan | 04.12.2010 23:02:13
Sliboval jsem si vice,ale jen plky a nic noveho.Pouze cerpano z jednoho britskeho dokumentu.
Život bez materialismu
Autor: Jolli77 | 12.12.2010 14:47:30
Když je život lidí nenávistný a materialistiký,tak proč proto lidstvo nic nedělá aby nebyl? Položil si už někdo z lidí tuto otázku? Zřejmě asi ne. Já osobně by jsem se zajímal o to pomáhat v humanitárních nadacích,prostě pomáhat lidem,ale brání tomu celosvětová byrokracie. Pro normálního člověka je to velmi složité. Když si lidstvo neumí nebo nechce pomáhat si navzájem,tak se není čemu divit,že to s námi dopadlo tak jak dopadlo. Můžeme si za to úplně sami. Já materialista nejsem,nepotřebuji mít nějaké luxusní fáro,být ověšený drahými šperky a mít tučné konto. Spousta lidí si neuvědomuje,že za peníze se nedá koupit všechno,tím spíš ne život jako takový a život na čisté a zdravé planetě,protože z naší planety se stalo jedno velké smetiště,které je provrtáno skrz na skrz doly,lomy a bůh ví jakým ještě odpadem a sajrajtem a lidstvo jí to neumí nebo spíše bych řekl nechce vrátit. Je to jak v písničce od skupiny \"Kabát\" \"...nasraná země chrlí tuny žhavý lávy...\". Tuto materialistickou otázku by si měli položit především státy které nejvíce škodí naší přírodě /viz. Kijocká dohoda/. A věřme,že příroda nám to stonásobně vrátí i s úroky. Akorát že to nebude v dobrém smyslu. Lidé by se měli sami nad sebou zamyslet a zksit napravit to co za škody napáchali na dnes již zničené přírodě. Příroda je mocná čarodějka.
Přeživší
Autor: Eddie | 30.09.2011 10:46:14
Osobně beru konec světa, jako přicházející rozpad stávající společnosti následovaný obdobím anarchie a přežívání ze dne naden, kdy přežijí jen nejsilnější. A připravení. Proto už teď dávám dohromady věci na nouzové přežití. Nenajde se někdo, kdo by se chtěl přidat? Parta přežije líp jak jedinec.Kdyžtak napište.
Re: Přeživší
Autor: smoby | 30.12.2011 19:47:57
dobrý den, já osobně konci světa a apokalipse která bude následovat věřím jen z části, nevím jestly jste informován o nadcházející celosvětové vládě nwo která je mnohem víc skutečná než většina lidí věří .jejich plány jen zčásti veřejně známé jsou celkem jasné: padne vláda ,elektřina,měna ,zdravotnictvý a jiné doposud běžné věci a nastane zmatek dokavad celý svět nezvolí celosvětovou kapitalistyckou vládu NWO, a to se dřív nebo později stane! (viz g.w.bush starší 11,9,1991,) spousta lidí je na systému tak zavislá že jakmile padne vláda budou běhat dokola jak kuřata bez hlav... já osobně již shromažduji jak lidi smýšlející stejným směrem, tak zbraně a výbavu protože kdo má větší klacek má větší moc...mám dům na samotě kde se dá pohodlně přežít i bez moderní techniky, pěstovat ovoce zeleninu chovat skot....atd duležité ovšem je i to aby se jak píšete shromáždila skupina lidí s určitou organizací která bude spolupracovat ,možná to není moc etické ale pro přežití výhodné ,jakmile začne zmatek tato skupina vyrazí a bude když to řeknu ošklivě rabovat potřebné věci poté se přesune na předem připravené místo kde bude ochrana a bezpečí ,toto místo již máme a shromaždujeme tam proviant atd ,ovšem proč nakupovat draze věci když padne systém a peníze nebudou mít hodnotu? proto zastávam myšlenku nabrat zásoby všeho potřebného bezprostředně po pádě vyšší moci a to klidně i použitím síly,kolik lidí jakmyle bude zmatek bude sedět v krámech a hlídat? jakmile shromáždíme dostatek proviantu, lidí a zbraní ,bude spousta lidí vyhledávajících bezpečí ochotna se k nám přidat a v jednotě je síla...
Re: Přeživší
Autor: Farlep | 30.12.2011 20:17:35
To se mi liby ze to mas takhle promyslene,myslim ze mas pravdu,dulezite je byt pripraven,a myslim ze je mozna dulezitejsi mit plan a postup nez mit nashromazdeny suroviny. Umet prezit s rybickou v kapse bude mozna dulezitejsi, hlavne tim clovek ziska cas oproti tem zmatenym kterym bude neuprosne utikat. Ziju ve spatne lokalite, nejlepsi by bylo zit u nejakeho zachavaleho hradu,ochranil lidi pred staletimi,ochrani je i tet. Mam taky predstavu jak to zvladnout ale spojencu malo. Neverim v konec na sto % ale neco mi rika ze to tak asi bude. Nejvic me stve ze se svim nazorem netajim a kdyz se neco stane tak prijde spoustu bezradnych at jim pomuzu :-(
Re: Přeživší
Autor: Farlep | 07.01.2012 00:43:51
Smoby rad bych s tebou probral par veci a pokecal o tom, jestli chces, napis mi na email. S pozdravem Farlep . Email naz77@seznam.cz


Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty